Forumi Kuq E Zi
Kjo krijesë e mrekullueshme është drejt zhdukjes  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kjo krijesë e mrekullueshme është drejt zhdukjes  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kjo krijesë e mrekullueshme është drejt zhdukjes  558236_487675257910567_1785056525_n
Kjo krijesë e mrekullueshme është drejt zhdukjes

Fotot flasin më shumë se një mijë fjalë. Mbrojtësit e kësaj krijese të mrekullueshme kanë mbajtur takime e kanë organizuar protesta në vende të ndryshime, por këto foto tregojnë qartë se bota po humbet një krijesë të bukur. Bëhet fjalë për peshkaqenin balenë. Fotot janë realizuar nga Shawn Heinrich në Meksikë.

Këto krijesa shkojnë deri në 12 metra gjatësi dhe peshojnë më shumë se 21 ton.

Shumë turistë preferojnë të notojnë përkrah tyre. Më shumë se 47 milion dollarë grumbullohen çdo vit nga turizmi i peshkaqenëve balenë. Pikërisht mbrojtësit e këtyre krijesave thonë se vlera e tyre i kalon 2 milion dollarët nëse janë gjallë, në krahasim me disa qindra dollarë nëse vriten.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sa gjynah qe gjallesat me te bukura jan drejt zhdukjessssss


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons