Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjen unazën e humbur 4 vjet më parë prej Fri 03 Aug 2012, 20:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Gjen unazën e humbur 4 vjet më parë

Necia Rasmussen humbi unazën e saj të martesës me diamant 4 vjet më parë. Pas disa muajsh kërkime ajo i humbi shpresat për ta gjetur dhe bleu një tjetër për ta zëvendësuar, pavarësisht se i mungonte shumë unaza e saj e parë.

Por fati e deshi që fillimin e kësaj jave ajo të rigjente unazën platin me gur diamanti të prerjes Princess që e humbi në bregun e një liqeni në Idaho. Unaza u gjet nga një grua që kishte dalë me kajak në liqen, transmetonte AS njoftimin.

Rasmussen, 34- vjeç shpërtheu në lot kur unaza iu kthye pasi ajo bëri një përshkrim të detajuar e madje dha edhe një foto të bizhusë.

Rasmussen e humbi unazën në liqenin Rigby Lake, në afërsi të ujëvararave të Idahos pasi e kishte hequr më parë për të lyer me krem kundër diellit fëmijët e saj.

Humbja ishte e hidhur për 34- vjeçaren pasi ajo nuk kishte shumë që ishte vënë në dijeni se bashkëshorti i saj Heber, do të shkonte në Irak me shërbim. Ai kishte zgjedhur atë unazë platini për të, e ngjashme me unazën që babai I kishte dhuruar nënës së tij, dhe që për ironi të fatit edhe ajo e kishte humbur dhe e kishte rigjetur pas 3 dekadash.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons