Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bashkohet me familjen pas 34 vjetësh falë Facebook-ut

Susan Ardron emigroi në Afrikën e Jugut në vitin 1975 dhe ndërpreu çdo lidhje me familjen e saj pak vite më vonë. Ajo kishte pësuar një aksident të rëndë automobilistik që i kishte shk
aktuar humbje të kujtesës, por që familjarët besonin se kishte gjetur vdekjen.

Por, 34 vjet më vonë, teksa kujtesa po i rikthehet gradualisht, ajo ka habitur vëllezërit e motrat duke i kontaktuar nëpërmjet rrjetit social, Facebook, transmeton AS njoftimin. Susan jeton ende në Afrikën e Jugut dhe familja tek e cila qëndron në Johannesburg e ndihmoi të gjente të familjarët e saj në Rotherham, South Yorkshire.

Susan emigroi drejt Afrikës së bashku me bashkëshortin e saj dhe 4 fëmijët (që u kthyen në Britani pas ngjarjes). Duke mos pasur asnjë informacion, të afërmit u munduan ta gjenin nëpërmjet Kryqit të Kuq dhe organizatave të tjera, por në këtë kohë, ajo nuk mbante mend asgjë e i referohej vetes me emrin Katie.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons