Forumi Kuq E Zi
Delfini që adhuron basketbollin Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Delfini që adhuron basketbollin Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Delfini që adhuron basketbollin Empty Delfini që adhuron basketbollin prej Fri 03 Aug 2012, 20:26

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Delfini që adhuron basketbollin 391541_487612854583474_1052896684_n
Delfini që adhuron basketbollin

Në Kubë jeton një delfin që shumë mirë mund të ishte pjesëmarrës në Olimpiadën e Londrës në një nga ekipet e basketbollit.

Një fotograf amator nga Sllovenia i ka bërë disa foto të gjitarit duke bërë kosha të njëpasnjëshëm në pishinën e tij.

“Unë i pëlqej shumë delfinët dhe erdha në Kubë për të parë disa në akuadrom. E dija që ishin kafshë shumë të zgjuara, por u habita jashtë mase kur pashë këtë delfin duke luajtur basketboll”, shprehet Sergio.

“U mundova të bëja foto sa më të bukura, por spektakli ishte aq i mahnitshëm se më iku përqendrimi nga aparati fotografik”, shtoi slloveni.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Delfini që adhuron basketbollin Empty Re: Delfini që adhuron basketbollin prej Sun 24 Feb 2013, 18:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
qenka nje delfin tej mase inteligjent edhe i kendsshem


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons