Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Po ende pa u bere fakt kjo lidhje, kane nisur telashet per vajzen nga Korça. Ajo pohon se "shoket me te ngushte te Emilios duan te me degjenerojne duke hapur fjale se kam ngelur shtatzene, nderkohe qe une dhe Emilio nuk kemi shkuar ne shtrat ende", pohon ajo.

Gjithe konflikti ka lindur pasi Genta eshte shprehur ne disa gazeta te shtypit roze se dyshonte se Emilio mund te ishte homoseksual, dhe e donte Genten ne krah thjesht per mbulim".Pas kesaj kane filluar telefonatat ndaj Gentes, e cila eshte gjendur para nje telashi te madh. "Shoket e Emilos duan te me degjenerojne ne publik. Ne fillim hapen fjale qe une kisha ngelur shtatezene me Emilion, edhe pse ne nuk kemi bere seks asnjehere.

Po ashtu prej disa ditesh ata me kercenojne ne telefon, duke me thene qe do me detyrojne te zhdukem nga Shqiperia, ndaj jam vertet ne hall", sqaron Genta. Nderkohe qe paralelisht me lidhjen e saj me Emilion, ajo ka vazhduar te takoje Rubensin, ish-te dashurin e saj prej vitesh me te cilin u ndane shume keq.

Nga ana tjeter, duket se Rubensi nuk eshte treguar krejtesisht indiferent per jeten ne vazhdim te Gentes.

Ne profilin e tij ne facebook, ai duke iu referuar konfliktit te ri me Emilion, ka pohuar se: "E shikoni çfare behet?! Me ne fund doli e verteta ne shesh, qe Genta ka ikur nga mendja, se nuk me besonit mua kur shprehesha per kete fakt".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh medet e gjora......ca fati tzi paska pas


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons