Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vetëm se në rastin konkret, gjërat nuk shkuan ashtu siç duhej. Pasi për pak, modelja dhe prezantuesja e famshme gjermane, Sonia Kraus, rrezikoi jetën teksa po fotografohej me një gjarpër gjigand. Siç duket, gjarpri u “shqetësua” nga… dhe e kafshojë atë në krah!
Falë ndërhyrjes së menjëhershme të fotografëve dhe ndihmesave të tyre u evitua rreziku, pasi gjarpri mund ta mbështillte modelen dhe pasojat do të ishin tragjike!

Ndiqni për më tepër videon, kujdes për ata që kanë frikë nga gjarpërinjtë, nuk këshillohet:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Mir qe se pickoi me ndonje vend te keq lol!

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah jo po mir qe si ka hyr ne ndonej vend te keq po i ka hyr posht belit ahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Sonia Krause ka 7 shpirtera.Nuk vdes kollaj ajo.

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk i gjen gje kto jo.....


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aq e mir paska qen me duket saqe edhe gjarprin e paska joshhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons