Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Në New York, trajner personal për të mësuar seksin

Në Manhattan ka shpërthyer një modë e re, ku trajneri personal vjen deri në dhomën e gjumit.

Trendi i fundit i trajnerëve është që të mësojnë klientët e tyre si të bëjnë seks, duke i udhëzuar dhe shpjeguar se çfarë të bëjnë dhe cilat janë lëvizjet e ndaluara.

Mes pionierëve të disiplinës së re në New York janë Eric Amaranth dhe Amy Jo Goddard.

Secili prej tyre ka metodën e tij të preferuar, ku Eric preferon të qëndrojë në këmbët e krevatit dhe të udhëzojë, ndërsa Amy jep udhëzime përmes telefonit ose më mirë akoma përmes skype, duke ndjekur çdo detaj të raportit mes çiftit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Gentleman

avatar
VIP
VIP
hahahahahaha ky trajneri besoj shum do kete pune :BHhhhhhhc

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah jo per gje po dhe ja vlen te jesh tranjer ktu ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
kure do te hapet nje konkures te ne
do te konkuroj

Gentleman

avatar
VIP
VIP
@pexha shkruajti:kure do te hapet nje konkures te ne
do te konkuroj

per trainer a :P

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
@pexha shkruajti:kure do te hapet nje konkures te ne
do te konkuroj
Tek ne s'hapet konkursi,,se te githe jane te trajnuar privat


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Gentleman

avatar
VIP
VIP
ALENA shkruajti:
@pexha shkruajti:kure do te hapet nje konkures te ne
do te konkuroj
Tek ne s'hapet konkursi,,se te githe jane te trajnuar privat

hahahahahhahhahahahahhaha mos flit me se e prish Very Happy

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
@Gentleman shkruajti:
ALENA shkruajti:
@pexha shkruajti:kure do te hapet nje konkures te ne
do te konkuroj
Tek ne s'hapet konkursi,,se te githe jane te trajnuar privat

hahahahahhahhahahahahhaha mos flit me se e prish Very Happy
OK s'do flas


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ma humbe shpresen

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
@pexha shkruajti:ma humbe shpresen
Trajnimet behen edhe permes kukullave,,andaj mos e humb shpresen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
do te gjej nje pun tjetre nuk do behemtrejner i sexit

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ne rregull s'i t'a kesh qefin ty


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:Ne rregull s'i t'a kesh qefin ty

Une nuk kam pse shkoj deri atje... te kam ty zemrushe...

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Ne rregull s'i t'a kesh qefin ty

Une nuk kam pse shkoj deri atje... te kam ty zemrushe...
Sigurisht Aldo,,,24 ore ne dispozicionin tend


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Ne rregull s'i t'a kesh qefin ty

Une nuk kam pse shkoj deri atje... te kam ty zemrushe...
Sigurisht Aldo,,,24 ore ne dispozicionin tend
Aaaa ngordhsha une per kete doktorreshe qe kam.... ufff.......... me cmend fare...

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Ne rregull s'i t'a kesh qefin ty

Une nuk kam pse shkoj deri atje... te kam ty zemrushe...
Sigurisht Aldo,,,24 ore ne dispozicionin tend
Aaaa ngordhsha une per kete doktorreshe qe kam.... ufff.......... me cmend fare...
Ashtu sikur edhe t'i doktorreshen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
qyy trajnimin une e arrij shpejt,me duhet vetem fusha e trajnimit

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons