Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bleona: Pas 1 jave martesë, Ganiu më tha ‘nuk jam zezaku yt’

Bleona Qereti prej vitesh është larguar për të realizuar ëndrrën e saj amerikane. Ajo shprehet e kënaqur për arritjet dhe rrëfen për GSH se si ia doli të depërtojë në tregun amerikan.

“Unë jam maturuar dhe kam kuptuar se në jetë po pate disiplinë, talent, këmbëngulje mund të shkosh shumë larg. Gomarin e nxjerr i zoti nga balta dhe nuk mund të mbështetesh tek askush tjetër veç vetes,” thotë ajo.

Ajo rrëfen se fillimet e saj në Amerikë kanë qenë të vështira, por ishte pikërisht bashkëshorti i saj Ganiu që i dha një mësim të mirë për jetën. “Në fillim kur u martova dhe erdha të jetoj me Ganin, prisja çdo gjë nga ai: Hajde më ço këtu, hajde më ço atje, hajde më ço në studio…”

Bashkëshorti, pasi e kish duruar një javë, i thotë: “Kam një dhuratë për ty. Kjo është harta, kjo është makina, këtu janë instruksionet si të mbushësh benzinën (sepse këtu dhe benzina mbushet vetë) dhe mos më merr në telefon nëse humb. Unë nuk jam zezaku yt!”

Pas kësaj Bleona tregon se nuk i kish folur për një muaj duke e quajtur katil dhe pa zemër. Ajo ia kish bërë “betë’ se nëse do vinte në Shqipëri, do e linte të vinte natën më këmbë nga Kërraba në Tiranë.

Por pas kësaj ajo shprehet sot se ai i ka bërë nderin më të madh, sepse është bërë e zonja e vetes për gjithçka. Ajo thotë se ai është njeriu më special në jetën e saj dhe se për këtë nuk ka vend për diskutime.

“Unë do të jem gjithmonë e dashuruar marrëzisht mbas syve të tij. Gani është bërë personazh këtu sepse duket si yll Hollyëood-i me fizikun që ka, aq sa e pyesin se si i ka punët me karrierën dhe ai vetëm qesh sepse nuk ka lidhje fare me këto”, thotë këngëtarja.

Bleona do të jetë së shpejti në një turne për promovimin e albumit të saj të ri, i cili do të nisë nga Shqipëria, Kosova e Maqedonia. Këngët e albumit kanë përfunduar dhe pritet realizimi i klipit, ku sapo janë përfunduar dy veshje, me flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës. Për realizimin e klipit do të kujdeset Ray Kay, njeriu që ka drejtuar xhirimet nga videot e Britney-t deri tek Gaga.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh ku ka ren aq posht tmartohet me nje zezak cpret tjeter nga ajoooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons