Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Ylli i “I Vetëm në Shtëpi”, skllav i heroinës

Ylli i “I Vetëm në Shtëpi”, Macaulay Culkin është bërë tërësisht skllav i heroinës dhe oksikodonit, një ilaç i fortë qetësues, dhe i konsumon rregullisht të dyja substancat për 6 mijë dollarë
në muaj.

Është ky lajmi i publikuar nga “National Enquirer”, sipas të cilës, shtëpia në Nju Jork e aktorit që bëri për vete mijëra shikues është kthyer në një vatër të vërtetë droge.

Sipas gazetës, Culkin drogohet rregullisht, herë vetëm dhe herë në shoqërinë e miqve të tij që ashtu si ai janë të varur nga droga.

Vartësia e tij ndaj narkotikëve është intensifikuar në 18 muajt e fundit, pas ndarjes me aktoren Mila Kunis, aq shumë saqë aktori ka kaluar në overdozë dhe ka shpëtuar për një qime.

Një fat ndryshe nga motra e tij Jennifer Adamson, e cila vdiq në vitin 2000 bashkë me një shoqen e saj, pasi kishin konsumuar një dozë të lartë heroine.

Kur në shkurt Coulkin u shfaq i zbehtë dhe i dobët në rrugët e Nju Jorkut, shumë vetë u shqetësuan për gjendjen shëndetësore të tij dhe dyshuan se ai mund të kishte probleme me drogën.

Atëherë, stafi i tij e përgënjeshtroi menjëherë një gjë të tillë, duke thënë se aktori gëzonte shëndet të plotë, edhe pse me zor peshonte 50 kilogramë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons