Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Notarja amerikane: Të gjithë urinojnë në pishinën ku garohet, kjo dihet

Gjithë bota i ka sytë këto ditë në Aquatic Center në Londër. Por një notare amerikane bën një deklaratë gati të pabesueshme. Carly Geehr, 26 vjeç, thotë se të gjithë atletët bëjnë urinën në pishinë.

“Si notare, thjesht duhet ta pranosh që po noton në shurrë,” tha ajo për Huffington Post.

“Thuajse 100 përqind e notarëve urinojnë. Rregullisht. Disa e fshehin këtë, të tjerë janë krenarë kur e pohojnë”.

Por përse ndodh kjo?

Shumë notarë janë nervozë sa nuk e mbajnë dot atë. Shanset më të mëdha janë që të zbrazesh që në fillim. Por ekziston mundësia të urinosh edhe gjatë garës.

“Unë jam e sigurt që pas ose para meje kam njerëz që sapo janë lehtësuar,” thotë Geehr.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Po gara me e gjat 5 minuta zgjat, pse as kaq nuk e mbajn dot keta.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons