Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rrufeja në Kullën e Torontos.. prej Thu 02 Aug 2012, 17:16

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Rrufeja në Kullën e Torontos..

Thonë që rrufeja nuk godet kurrë dy herë në një vend, por Kulla CN në Toronto, Kanada, ka provuar të kundërtën, pasi është goditur vazhdimisht nga rrufe shumë të fuqishme. Ndërsa rrufetë godisnin kullën, foto
grafi Riçard Gotardo e fotografoi fenomenin. Në shumë se 25 000 goditje janë regjistruar në stuhinë e fundit në Kanada. Kulla e Torontos është ndërtesa më e lartë në Hemisferën Perëndimore dhe goditet nga rrufetë mesatarisht 75 herë në vit. Fotografi Gotardo nga Toronto tha se “Stuhia ishte shumë e fortë. Kulla u godit nga gjashtë rrufe të fuqishme brenda gjysmë ore. Nga drita e tyre dukej sikur ishte ditë”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons