Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Thu 02 Aug 2012, 17:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës

Qielli i muajit gusht duket se nuk shkon me pushime ashtu si njerëzit, por ofron mundësi të reja për ti mbajtur sytë lart në pritje.

Thuhet se takimi i parë me yjet që bien nis në 12 gusht, ku mësohet se aktiviteti i tyre do jetë relativisht i shpeshtë.

Studiuesit thonë se ditët më të mira për të parë yjet rënës janë 11, 12, 13 dhe 14 gushti në orët e mesnatës.

Sakaq nga 14 deri në 22 gusht Marsi do të jetë protagonist i një spektakli satelitor bashkë me Saturnin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Thu 02 Aug 2012, 21:04

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Me sa di un keta qe bien nuk jane yje por asteroid

shum bukur duken kur bien une kam par gjithmon

3 Re: Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Fri 03 Aug 2012, 13:14

voltisa

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ne mos gaboj une kur bien yjet eshte dita e San Lorencos

4 Re: Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Fri 03 Aug 2012, 15:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ditlindjen time bien kta shkel syrin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5 Re: Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Fri 03 Aug 2012, 17:49

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
@$EB@$TJ@N shkruajti:Ditlindjen time bien kta

Qenke me fat ti

6 Re: Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Fri 03 Aug 2012, 19:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahah pse lal?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7 Re: Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Mon 06 Aug 2012, 18:31

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
@$EB@$TJ@N shkruajti:ahah pse lal?

THon se po te shohesh nje nga keta yjet duke ren dhe te mendosh nje deshrir realizohet

keshtu thon, se sa realizohet eshte tjeter muhabet ai pastaj lol!

8 Re: Muaji gusht, spektakël i yjeve rënës prej Tue 07 Aug 2012, 16:57

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne fakt un ate nat kam fest e nuk rri dot jasht qe te pres te bien yjet e te them deshira e ta provoj nese funksionon apo jo ahahhaha respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons