Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Një letër që Charlie Chaplin e ka mbajtur të fshehur në një sirtar të vjetër të kyçur për dekada me radhë, mund të zbulojë misterin se ku ka lindur ikona e filmit, një mister që nuk ka arritur ta zbulojë as CIA, as britanikët e MI5. Letra, e shkruar për Chaplinin në vitet ’70, deklaron se ai ka lindur në një karvan ciganësh afër Birminghamit dhe jo në Londër, siç ka deklaruar vetë ai publikisht.

Dokumenti ishte dërguar nga Jack Hill dhe u zbulua vetëm në vitin 1991, pasi e bija e tij trashëgoi tavolinën ku ajo ishte kyçur dhe u bë publike kohët e fundit. Sot, studiuesi Edward Ellis nga Manchesteri po tenton të gjejë rrënjët reale të kësaj historie, pasi sipas tij “është një mister i vërtetë, ai ishte hetuar nga MI5 dhe CIA në vitet ’50 dhe askush nuk e gjeti të vërtetën, sepse nuk kishte certifikatë lindjeje dhe as vetë Chaplini nuk e dinte të vërtetën”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons