Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kinë, ushtria në luftë me... prej Thu 02 Aug 2012, 17:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kinë, ushtria në luftë me...

Ushtria kineze, e njohur për stërvitjen dhe disiplinën e saj të rreptë, ka zbritur në fushën e betejës për të luftuar kundër armikut, por jo një armiku dosido.

Bëhet fjalë për një koloni grenxash, që sipas shtypit lokal, në fshatin Tsx Uan Jen po terrorizon popullsinë vendase.

Banorët e fshatit nuk kanë arritur të shkatërrojnë folenë, pavarësisht se i kanë provuar të gjitha mjetet dhe insektet kanë arritur të vrasin edhe një prej tyre.

Për këtë arsye, qeveria kineze ka zbritur në fushë këmbësorët, të cilët, të pajisur me flakëhedhës, kanë hipur në pemë dhe brenda 10 minutave kanë kthyer në hi folenë e grenxave.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons