Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Nje cift kane perfunduar ne spital.
Ata bene zbulimin e dhimbshem qe kuzhina dhe seksi oral nuk shkojne dakord me njeri tjetrin. Ne fakt, gruaja e lendoi penisin e partnerit te saj me nje kafshim pa dashje, pasi ky i fundit, po pa dashje e kishte djegur me pak vaj te nxehte.
Situata eshte zhvilluar ndersa ai po gatuante petulla ajo po i bente seks oral. Keshtu, ciftit te sikletosur rumun i eshte dashur te shkojne me urgjence ne spitalin e Bukureshtit per te mjekuar plaget respektive.
Situata ishte akoma me e rende, sepse pasi gruaja i shkaktoi plagen partnerit te saj, ai per reagim i gjuajti me tigan ne koke.
Nder te tjera ne rumani eshte e dyta here qe ndodh nje aksident i tille. Nje ngjarje shume e ngjashme kishte ndodhur pak kohe me pare. Megjithate ne ate rast burri ishte duke skuqur patate.
Nuk do te ishte me mire qe ne raste te tilla intimiteti te gatuanin ushqime qe konsumohen te ftohta?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons