Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Londër, 15 tetor, NOA - Jeni një dashnore e relaksuar, partnere e zjarrtë apo një dominuese e vërtetë? Sesi jeni në një lidhje sentimentale, këtë e tregojnë të brendshmet femërore që ju preferoni të mbani, të paktën sipas një sondazhi të kohëve të fundit nga një psikolog britanik.

Sipas hulumtimit të tij, ngjyra e të brendshmeve të një gruaje do të zbulojë shumë rreth temperamentit të saj në shtrat. Kështu, nëse ju preferoni të kuqet, ju nuk jeni të trembura në shtrat, jeni pasionante, energjike dhe autoritare.

Por nëse ngjyra zbehet ngjyra për të arritur ndoshta në një pink, ju kurrë nuk mund t’i merrni në dorë frenat e raportit seksual.

Ndërsa e bardha është ngjyra e pastërtisë dhe ajo do të thotë që ju jeni “të pafajshme", një dashnore fillestare, por plot me surpriza.

Trendi i vërtetë i momentit, megjithatë është ai i të brendshmeve ngjyrë rozë, e cila është e preferuar nga 72 përqind e të anketuarave.

Psikologe Donna Davson ka hartuar një listë të profileve në bazë të një studimi të kryer në emër të dr. Beckmann.

Sipas Davson, ngjyra e të brendshmeve jo vetëm pasqyron personalitetin e një femre në shtrat, por gjithashtu mund të ndikojnë në mënyrë aktive tek marrëdhëniet seksuale.

Për shembull, ngjyrat e ngrohta si e kuqe, portokalli, e verdhë, mund të rrisin zgjimin nga rritja e presionit të gjakut dhe shkallës së shtuar të frymëmarrjes.

Ndërsa ngjyra e të brendshmeve si ajo e mishit, tregon se jeni një grua e qetë dhe e sigurt, që nuk ka asgjë për të fshehur.

Kurse të brendshmet e zeza flasin për një femër me personalitet shumë të fortë dhe të pavarur, flet për një grua me një bukuri delikate, por shumë të pasionuar.

n.e/NOA

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
momente,kur nuk do te kishim mendjen te koncentruar,jo te ngjyrerat,por nen to

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons