Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 7 arsye qe e prishin seksin prej Tue 31 Jul 2012, 12:51

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Situata të tilla nuk janë të rralla dhe mund t’i ndodhin secilit, por si të veprohet dhe si të silleni në situata të tilla?
1. Keni thënë diçka që nuk duhet
Në mënyrë që të shmangni diçka që do të thoshit e për të cilën më vonë do t’i binit pishman, këshillat janë që të relaksoheni, ngase nëse mendoni diçka tjetër, pos partnerit tuaj, kjo gjithsesi mund të ndodhë.
2. Ju zë gjumi
Nëse me të vërtetë jeni tepër të lodhur, këtë edhe duhet ta thoni. Kjo është shumë më e drejtë, si për juve, po ashtu edhe për partnerit, se sa që në momentin kyç ju të filloni gjumin.
3. Cikli në momentin e gabuar
Cikli vetvetiu nuk është fare argëtues, por kur të shfaqet në momentin kyç dhe krejt papritur, mundet ta shkatërrojë pasionin.
4. Ju kaplojnë emocionet
Seksi dhe lëshimi në intimitet në mënyrë emocionale janë përvojë, e shpeshherë ndodh që emocionet të na pushtojnë e ne të mos jemi të gatshëm. Mos kërkoni përgjigje, ngase pyetjen që do të parashtroni me siguri se nuk do t’i pëlqejë partnerit tuaj, prandaj, duhet të ndaleni, të qetësoheni dhe të vazhdoni më pas aty ku keni mbetur.
5. Aroma e keqe nga goja
Disa aroma është e vështirë t’i hiqni qafe në krahasim me disa aroma të tjera, pra keni kujdes se çfarë konsumoni para se të dilni në takim. Aromën e keqe nga goja mund ta largoni me ndonjë çamçakëz, por të jeni të gatshëm ngase kurrë nuk i dihet kur keni nevojë.
6. Keni harruar të depiloheni
Kjo situatë është tepër e pakëndshme, por nëse tashmë gjendeni në një situatë të tillë nuk mund të bëni edhe shumë, e vrapimi histerik në banjë për depilim nuk do të ishte edhe ndonjë ide e qëlluar.
7. Telefoni cingëron pandërprerë
Përkujdesuni që të gjitha thirrjet t’i bëni para se të mbeteni vetëm, ngase në ato momente, gjëja e vetme në të cilët duhet të përqendroheni është partneri juaj./magzinaonline.

2 Re: 7 arsye qe e prishin seksin prej Mon 24 Sep 2012, 08:19

Gentleman

avatar
VIP
VIP
hhahahha shum te kjarta.. dhe eshe e tille !

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons