Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Seks oral (gojor) prej Mon 30 Jul 2012, 12:34

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Praktike seksuale qe ben fjale per stimulimin e gjenitaleve te partnerit nepermjet gjuhes dhe gojes. Me sakte flitet per fellatio kur eshte femra qe stimulon mashkullin dhe cunnilingus ne rastin e kundert. Stimulimi reciprok ne te njejten kohe eshte e njohur nga populli ne formen e numrit '69'. Ne gjendje te mire shendetesore nuk perben rrezik; sidoqofte eshte nje mjet ngjites semundjeje ne rast se njeri nga partneret eshte i infektuar.

2 Re: Seks oral (gojor) prej Wed 06 Feb 2013, 11:47

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ehe

3 Re: Seks oral (gojor) prej Wed 06 Feb 2013, 22:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Seks oral (gojor) prej Thu 07 Feb 2013, 18:26

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kam frike nga kjo :'(

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons