Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tetë meshkuj duhet t’i nënshtrohen testit për të provuar atësinë pas festës së beqarisë së njërit prej tyre, festë e cila perfundoi me mbetjen shtatzane te vajzes 20 vjeçare.
Festa ka zgjatur disa ditë dhe u zhvillua në një qytet të Gjermanisë. Tetë meshkujt, për të festuar kishin marrë një balerinë Por, mesa duket jo gjithçka ishte planifikuar siç duhet. Në fund të shfaqjes, Balerina 20 vjeçare e gjeti veten në shtrat me të tetë meshkujt.
Tashmë, 20 vjeçarja ka një fëmijë 16 muajsh, atësia e të cilit ajo pretendon se është e njërit prej tetë meshkujve që kishte festuar kohë më parë. Për këtë ajo ka depozituar një kërkesë në gjykatën gjermane. Gjykata vendosi që të kryhet testi i atësisë.
Sipas vendimit të gjykatës dhe ligjit gjerman, 8 “partnerët” do t’i nënshtrohen testit të ADN-së për të verifikuar se cili prej tyre është babai i fëmijës. Pas testit, babai detyrohet të paguajë një shumë të caktuar mujore për mirërritjen e foshnjes së tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons