Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ballë për ballë me peshkaqenin prej Mon 16 Jul 2012, 18:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nathan Podmore dhe Dave Richards janë dy zhytës shumë me fat. Por mund të thuash edhe trima, pasi u përballën me një peshkaqen të bardhë, 4 metra të gjatë.

Ata ndodheshin në brigjet perëndimore të Australisë, por eksplorimi i tyre në thellësitë e detit nuk ishte aspak i këndshëm kur rrugën ia preu një peshkaqen, i cili po i bënte sehir.

Momentet dramatike të dy zhytësve janë rregjistruar në videon e mëposhtme nga një kamera që një prej zhytësve kishte vendosur në kokë. Pas minutave të panikut, vjen gjakftohtësia. Pasi pritën se mos peshkaqeni largohej, gjë që s’ndodhi, një prej zhytësve qëlloi me shtizë përbindëshin e detit. Ky sulm mesa duket, e trembi peshkaqenin dhe u largua.

Dy të rinjtë iu drejtuan me shpejtësi varkës dhe ndjeheshin fatlumë që kishin shpëtuar nga dhëmbët e peshkaqenit të bardhë.

Për më shumë, ndiqni videon që ka bërë xhiron e botës. /alb-observer/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons