Forumi Kuq E Zi
Njeriu qe hecen mbi uj... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Njeriu qe hecen mbi uj... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Njeriu qe hecen mbi uj... Empty Njeriu qe hecen mbi uj... prej Thu 12 Jul 2012, 20:11

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Njeriu qe hecen mbi uj... Empty Re: Njeriu qe hecen mbi uj... prej Mon 23 Jul 2012, 15:41

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Ueeeeeeee ca spektakli

nuk besoj te jet e vertet do ket ven ndonje gje brenda ne uje qe nuk duket ai dhe hecen siper

3Njeriu qe hecen mbi uj... Empty Re: Njeriu qe hecen mbi uj... prej Thu 26 Jul 2012, 16:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne fakt qe eshte iluzjon ajo dihet, po se si e ka ber se di njeri, cuditi gjith boten kjo vidjo


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Njeriu qe hecen mbi uj... Empty Re: Njeriu qe hecen mbi uj... prej Thu 26 Jul 2012, 18:09

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Do ket ven dicka nen siperfaqen e ujit mendoj un dhe hecen siper

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons