Forumi Kuq E Zi
Justin Bieber :P Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Justin Bieber :P Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Justin Bieber :P Empty Justin Bieber :P prej Mon 09 Jul 2012, 17:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kapet JB ne momente intime pa sytjena.
Justin Bieber :P 599902_356950487709168_353419064_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Mon 09 Jul 2012, 17:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P 575696_356569204413963_1101021619_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Thu 06 Sep 2012, 18:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P 578588_448541148523560_579560809_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Thu 06 Sep 2012, 20:07

mace

mace
Antar Special
Antar Special
hahahhahahaha

5Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 07 Oct 2012, 09:31

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P 396439_340560716034931_848618761_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 07 Oct 2012, 18:07

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P 550422_281439565305770_280108814_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Tue 09 Oct 2012, 20:57

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P 150374_411949348859513_761754213_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Fri 18 Jan 2013, 12:40

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahaaahahahahaahhaahha sa mir ja bere ktij pederit...pffff un se di se ci pelqejn gocat ktij


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Fri 18 Jan 2013, 20:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahha ky esht njeriu me i urryer ne bot ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sat 02 Feb 2013, 22:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P 30476453462014990576886


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 03 Feb 2013, 10:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Justin Bieber :P 74306_426171487455989_580333007_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Wed 13 Feb 2013, 19:53

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P Lol-mr10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Thu 14 Feb 2013, 12:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Justin Bieber :P 1416650876 Justin Bieber :P 1416650876 Justin Bieber :P 1416650876


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 26 May 2013, 13:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P Justin10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 21 Jul 2013, 12:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Justin Bieber :P 405573_461238183959108_304679893_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

16Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 21 Jul 2013, 14:21

Blero

Blero
VIP
VIP
Justin Bieber :P Funny%2Bjustin-bieber%2Bfans%2Bmade5

17Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 21 Jul 2013, 14:21

Blero

Blero
VIP
VIP
Justin Bieber :P Justin-bieber-funny-pictures

18Justin Bieber :P Empty Re: Justin Bieber :P prej Sun 21 Jul 2013, 17:09

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Justin Bieber :P Justin-bieber-funny-pictures
hahahah sa fiks ja kan pershtat kte ahahah vetem ka dash pak me e madhe koka ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons