Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Një 11-vjeçar fotografon UFO prej Tue 26 Jun 2012, 22:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në Angli, një djalë 11-vjeç, tek po shikonte qiellin, vuri re një objekt të çuditshëm, një objekt i cili nuk ngjasonte me objektet e teknologjisë njerëzore. Ai menjëherë mori aparatin fotografik dhe filloi të shkrepte. Falë iniciativës dhe shkathtësisë së tij, ai mundi të fotografojë një Disk Fluturues.

11-vjeçari, Jack Brody, citon alb-observer.com, po luante në kopshtin e shtëpisë së tij, në rajonin Essex në Britani, kur papritur vuri re një objekt metalik tek fluturonte në qiell.

Djaloshi Jack, nxitoi menjëherë dhe rrëmbeu spartanin fotografik dhe fotografoi këtë objekt të mistershëm.
Kur i ati i tij u kthye në shtëpi, Jack i tha: “Baba, nuk ke për t’u besuar syve kur të shikosh atë që kam fotografuar sot”, iu shpreh të atit gjithë entuziazëm djaloshi 11-vjeçar.

“Është qesharake, të gjithë specialit, shkencëtarë, studiues etj, ndjekin UFO-t dhe paguajnë shuma të mëdha dhe u duhen vite të tëra studimi, vetëm për një fakt apo fotografi të vetme. Ndërsa në rastet kur ata ia arrijnë, fotografit janë të një cilësie shumë të dobët, ndërsa fotografia e tim briri si për çudi, është shumë më cilësore”, deklaroi 39-vjeçari, i ati i Jack./alb-observer.com/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons