Forumi Kuq E Zi
Preziosi: «Per Destron kam nje pakt me Morattin, Interi ka perparesi ndaj cdo ekipi» Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Preziosi: «Per Destron kam nje pakt me Morattin, Interi ka perparesi ndaj cdo ekipi» Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

er ne sti

er ne sti
Antare i ri
Antare i ri
Dite me shume zhvillime per Interin, qe ka folur me Genoan per te zgjidhur shume ceshtje, mbi te gjitha per Longon dhe Kucka, por edhe per Destron: "Destro dhe Longo? Ai qe do jetoje do ti shikoje... - thote Presidenti i Genoas Preziozi per 7Gold-. Kam folur me Interin, me Presidentin Moratti, kemi biseduar per Longo dhe Kucka por jo per Destron, sepse nuk e kemi akoma ne dore. Per te po kujdesen njerezit e mi, shpresoj te mbyllet para mesnate."

Por disa minuta me pare, Presidenti flet edhe per situaten e re qe u krijua me Sienen qe bleu gjysmen e kartonit te Destros: "Gjerat nuk ndryshojne aspak - shpjegon Preziosi per Sky -. Nese nuk e kemi gjetur sot marveshjen per Destron me Sienen, do ta gjejme neser. Nuk mund ta drejtoje kete tratative as Interi, as Milan e as Juventus. Siena ka blere gjysmen e kartonit te tij, dhe do te shohim cfare do te ndodhe tani. Interi per mua ka perparesi ne kete marveshje, dhe askush tjeter nuk mund te nderhyje pa miratimin tone. Un jam mik i Morattit dhe ve ne radhe te pare miqesine dhe moralin, pastaj punen. Nese dikush me ofron 10 milion, ndersa Interi 9 un ja shes Interit."

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons