Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Atë natë mendoja vetem per dike qe eshte shum larg nga une


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:26

Vizitor

avatar
Vizitor
te dy ne

3 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
vetem per ty


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:44

Vizitor

avatar
Vizitor
per ty e dhe une

5 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:48

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per kte me siper


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:49

Vizitor

avatar
Vizitor
te rrahur njeher ty hahahh

7 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah te me rraj njer ina hahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:51

Vizitor

avatar
Vizitor
per kete

9 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per ate lart


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sat 25 Jun 2011, 16:54

Vizitor

avatar
Vizitor
per ......e di vete ai

11 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Thu 30 Jun 2011, 13:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per kte lart


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Tue 05 Jul 2011, 11:36

Vizitor

avatar
Vizitor
veten time Very Happy

13 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Tue 05 Jul 2011, 11:52

Vizitor

avatar
Vizitor
per ty e vetem per ty

14 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Sun 10 Jul 2011, 14:11

Vizitor

avatar
Vizitor
testin qe kisha te nesermen hahaha

15 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Fri 22 Jul 2011, 19:53

Vizitor

avatar
Vizitor
per te e vetem per te

16 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Wed 03 Aug 2011, 04:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per ate


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

17 Re: Atë natë mendoja vetem per... prej Tue 22 Jan 2013, 14:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
veten time e per te ardhmen time sesi do jem larg atij


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons