Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shpikësit e viagra-s, tani me befasi të re prej Sun 17 Jun 2012, 18:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bëhet fjalë për një ilaç që do ju ndihmojë të luftoni ejakulimin e parakohshëm.

Ata kanë ndihmuar shumë njerëz në mbarë botën me shpikjen e tyre të viagrës.

Por tani ekipi që ka shpikur pilulën e kaltër, viagra, ka bërë një shpikje tjetër shumë të rëndësishme.

Bëhet fjalë për një ilaç që do ju ndihmojë të luftoni ejakulimin e parakohshëm.

Zbuluesit e këtij ilaçi thonë se ai do jetë një sukses i jashtëzakonshëm dhe do ndihmojë miliona meshkuj që vuajnë nga ky problem.

Është një ‘spraj’ që do të luftojë një problem shumë të përhapur. Mendohet se një në katër meshkuj vuan nga problemi i ejakulimit të parakohshëm. Tani akti juaj seksual do të zgjasë./LajmeSot.Net/

Ilaçi i quajtur Tempe pritet të jetë në shitje brenda pak muajsh.

http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons