Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lufta e zogjve për mbijetesë (FOTO LAJM) prej Sun 17 Jun 2012, 18:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një grup fotografësh të talentuar nga vende të ndryshme të botës kanë shpenzuar një kohë shumë të gjatë për të realizuar foto të mrekullueshme nga bota e shpendëve. Për disa prej ka qenë një sfidë e vërtetë të ndiqnin për një kohë të konsiderueshme miqtë e tyre të vegjël në mënyrë që të kapnin momentin perfekt, shkruan Gazeta Shqip.

Por në fund rezultatet e punës së tyre kanë qenë mahnitëse dhe të gjitha fotot që do të shihni më poshtë janë shpallur fituese për të qenë pjesë e konkursit të fotografive për doracakun e parë për zogj në botë. Në to paraqiten detaje të jetës se llojeve të ndryshme të zogjve, për nga format, ngjyra, mënyra e të ushqyerit, lufta për mbijetesë brenda habitatit të tyre etj./LajmeSot.Net/

Më poshtë shikoni fotgrafitë.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons