Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1 ...Puthja Ne Vende Publike... prej Sat 25 Jun 2011, 16:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Cmendoni per puthjen ne vende publike?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

31 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Mon 02 Apr 2012, 18:50

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:E cte keqe ka ????
...
PO TE DI UNE TY MOJ ZENEPE TI SKE TURP FARE TI PUTHESH GJITHANDEJ


E moj Myrvete e sheh cna bere po na tall gjithe lagja po na tall

32 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Mon 02 Apr 2012, 18:51

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:E cte keqe ka ????
...
PO TE DI UNE TY MOJ ZENEPE TI SKE TURP FARE TI PUTHESH GJITHANDEJ


E moj Myrvete e sheh cna bere po na tall gjithe lagja po na tall
..ORE LERI TE THON CTE DUAN OJ ZENEPE

33 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Mon 02 Apr 2012, 18:54

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Sme duket ndonje gje e jashtzakonshme te puthesh ne vend publik. Ajo eshte nje shprehje e dashurise per dike.
Vendi s'eshte aq i rendsishem sa momenti qe ti je duke perjetuar me kete person. Nuk i gjykoj fare biles sidomos kur je i/e dashuruar.

Kuptohet qe gjithcka duhet te jete brenda limitit. Se ka ca njerez qe ta shpifin, duket sikur po i hajne kokat njeri tjetrit. lol Ato kan nevoje per dhom me vete.

Por, per njerez mature nje puthje e leht nuk besoj se i prish pune njeriut.

34 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Mon 02 Apr 2012, 18:58

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:E cte keqe ka ????
...
PO TE DI UNE TY MOJ ZENEPE TI SKE TURP FARE TI PUTHESH GJITHANDEJ


E moj Myrvete e sheh cna bere po na tall gjithe lagja po na tall
..ORE LERI TE THON CTE DUAN OJ ZENEPE


Moj Myrvete po na ben gazi i forumit moj

35 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Mon 02 Apr 2012, 19:00

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:E cte keqe ka ????
...
PO TE DI UNE TY MOJ ZENEPE TI SKE TURP FARE TI PUTHESH GJITHANDEJ


E moj Myrvete e sheh cna bere po na tall gjithe lagja po na tall
..ORE LERI TE THON CTE DUAN OJ ZENEPE


Moj Myrvete po na ben gazi i forumit moj
..ORE E DI ATE LLAFIN TI NJERZIT LE TE FLASIN KARVANI TE ECI PERPARA OJ ZENEPE

36 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Mon 02 Apr 2012, 19:02

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:E cte keqe ka ????
...
PO TE DI UNE TY MOJ ZENEPE TI SKE TURP FARE TI PUTHESH GJITHANDEJ


E moj Myrvete e sheh cna bere po na tall gjithe lagja po na tall
..ORE LERI TE THON CTE DUAN OJ ZENEPE


Moj Myrvete po na ben gazi i forumit moj
..ORE E DI ATE LLAFIN TI NJERZIT LE TE FLASIN KARVANI TE ECI PERPARA OJ ZENEPE

PO ckarvan moj se na lane beqar moj e uruar

37 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Mon 02 Apr 2012, 19:05

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ore ku jeni ju kshu kafene e bete temen lemsh zenepja me myrveten shkruani mendimin per temen

38 Re: ...Puthja Ne Vende Publike... prej Sat 19 Jan 2013, 20:16

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Puthjet ne vendet publike...
me duken teper, nder gay o lezbike...

Nuk eshte paragjykim ky i imi,
por nje femije, s'do dija t'i shpjegoja dhe t'i argumentoja, nje gjest te tille...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons