Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Macja ngroh vezet e pules prej Sun 10 Jun 2012, 19:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Macja ngroh vezet e pules


Një mace pasi ka bërë kotelet e saj zëvendëson pulën duke i ngrohur vezët kur ajo ikën për të ngrënë ushqim.

E çuditshme por ja që është e vërtetë. Nxënësit e një shkolle në Weston Shën Marisë në Spalding, Lincolnshire, janë çuditur kur në një orë mësimdhënie kanë shkuar për të parë furrikun e pulës. Ata kanë gjetur macen në vend të pulës që po ngrohte vezët.

Pas një ore ata u kthyen përsëri por këtë kohë ishte pula që po ngrohte vezët.
Angie Bradshaw, 48 vjeç, asistente mësimore, përgjegjës për kafshët shtëpiake të shkollës, u shpreh se marrëdhënia pulë-mace ishte "interesante".

Por le të presim se çdo të ndodhë kur zogjtë të vijnë në jetë, se mos ndoshta macja po i ngroh që t'i hajë për vete...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons