Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dhendri nxjerr ne shitje ne Ebay vjerren e tij!

Vetëm një paund. Ky është çmimi i fillestar i vendosur nga Steve Owen, një 42 vjeçar Derby, për të nisur ankandin, në të cilën ai nxorri për të shitur në eBay vjerren e tij. Sipas “The Sun”, gruaja erdhi për të jetuar, Shtetet e Bashkuara, në një shtëpi jo shumë larg nga ku Owen dhe gruaja e tij jetojnë.Gruaja, 50 vjeçe, u vendos ne Ebay nen seksionin “objekte të çuditshme dhe collectibles.” .ai gjithashtu shkruajti se eshte e përdorur “, “e mirë me kafshët”, dhe një kuzhinier i mirë “dhe” por nuk e ka praktikuar qe nga viti 1980 dhe për të bindur blerësit potencial ka vënë edhe një foto e gruas. Por ajo duket se për të thyer: “Vjerra e pyetur nga gazetaret u ka thene atyre se Steve eshte nje djale qe perdor pak si shume shakat dhe ndoshta e ekzagjeron pak por une vetem nje dicka kam per te thene te pakten te kishte nisur ankandin nga 100 pound.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons