Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 11]


1 Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 16:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Me ke do lidheshit ne forum ?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

91 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 30 Jan 2012, 18:11

Vizitor

avatar
Vizitor
Me nje vajz qe e ka emrin Esmira

92 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 30 Jan 2012, 18:13

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Me asnjerin


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

93 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 30 Jan 2012, 18:14

Vizitor

avatar
Vizitor
Me Laksin po nuk do kjo dreq

94 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 30 Jan 2012, 18:17

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Hic me aske s'do lidhesha


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

95 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 30 Jan 2012, 19:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Laksi shkruajti:Hic me aske s'do lidhesha
po me mua mi?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

96 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 30 Jan 2012, 19:46

Vizitor

avatar
Vizitor
Me asnje

97 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 30 Jan 2012, 19:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me laksin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

98 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 09 Feb 2012, 11:17

Vizitor

avatar
Vizitor
Me asnje.

99 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 09 Feb 2012, 13:30

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:Me Marien

dhe un me bertin

100 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 09 Feb 2012, 14:56

Vizitor

avatar
Vizitor
c ma hengret kete Bertin ju mua

101 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 09 Feb 2012, 19:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahha o ina shife kur te fillojn dhe cunat te thon per bertin ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

102 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 09 Feb 2012, 20:14

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:hahha o ina shife kur te fillojn dhe cunat te thon per bertin ahahaha
Uaa sa fare je ..pse more car i kemi cunat ne

103 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 09 Feb 2012, 21:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:hahha o ina shife kur te fillojn dhe cunat te thon per bertin ahahaha
Uaa sa fare je ..pse more car i kemi cunat ne
hahahha po shaka ishte mi shaka hahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

104 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 08:45

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
me asnje te gjith i kam miq

105 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 14:01

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti: c ma hengret kete Bertin ju mua

hahaha ca te besh i ka jeta keto

106 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 14:08

Vizitor

avatar
Vizitor
Me marien

107 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 14:41

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me asnje

108 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 15:08

Vizitor

avatar
Vizitor
Me nje po s po e them

109 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 15:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:Me nje po s po e them
thuaje thuaje

110 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 15:09

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
me anjse

111 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 10 Feb 2012, 18:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me asnje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

112 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 11 Feb 2012, 18:25

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me asnje nuk me shkon ne mendje te lidhem ne boten virtuale

113 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Tue 14 Feb 2012, 21:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:me asnje nuk me shkon ne mendje te lidhem ne boten virtuale
se ke keq ti po un ne virtuale e gjeta


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

114 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 22 Feb 2012, 19:08

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
me asnje

115 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 22 Feb 2012, 19:49

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
.............. me kete.

116 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 22 Feb 2012, 21:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me asnje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

117 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 22 Feb 2012, 21:54

Vizitor

avatar
Vizitor
Me asnje

118 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 08 Mar 2012, 13:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
asnje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

119 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 08 Mar 2012, 15:35

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Me asni

120 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 08 Mar 2012, 15:57

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me njeren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons