Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 9 e 11]


1 Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 16:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Me ke do lidheshit ne forum ?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

241 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:21

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:jo sesht e thene se e kam mire thjesh nga ekperienca e kam
eksperienca jote nuk do te thot qe perkon me te verteten
..po me te vertetn korespondon por me timen ama qe mos keqkuptohemi
keshtu po Very Happy

242 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:23

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Very Happy

243 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:24

Vizitor

avatar
Vizitor
Me ate.

244 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:25

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me ate qe jam

245 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:26

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:me ate qe jam
me ke je mi?? qyqa un e fundit i marr vesh gjithnje gjojnat

246 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:26

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
po thojuni emrat moj goca..qe ta marrin vesh te gjithe se mbase ka nga ata qe kan interes tek ju dhe nuk dine me ke jeni te lidhura

247 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:28

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po thojuni emrat moj goca..qe ta marrin vesh te gjithe se mbase ka nga ata qe kan interes tek ju dhe nuk dine me ke jeni te lidhura
un se kam ketu po quhet Mario

248 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:30

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
ta gezoj emrin marjoja dhe ja u befte zoti rrugen drrit atj ku jeni dhe u ribashkofshi sa me shpejt

249 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:32

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ta gezoj emrin marjoja dhe ja u befte zoti rrugen drrit atj ku jeni dhe u ribashkofshi sa me shpejt
iii mos ja shemto emrin... e ka Mario edhe eshte ne elbasan un ne itali... flm x urimet edhe ty ta beft zoti mbar e mire ... me nje fat te mire

250 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:33

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
flm

251 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:33

Vizitor

avatar
Vizitor
Me asnje

252 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:34

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Me asnje

253 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:36

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
anna shkruajti:
Kristina shkruajti:Me asnje
moj kristina po pse njeher thua ja dedikoj ati tani thua me asnje ....bababababab shum enigmatike ti moj goce

254 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:37

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:
anna shkruajti:
Kristina shkruajti:Me asnje
moj kristina po pse njeher thua ja dedikoj ati tani thua me asnje ....bababababab shum enigmatike ti moj goce
C te bej une...keshtu jam e sndryshoj dot...pastaj kur ka njerez qe te bejne te ndihesh keq me mire mos fol se edhe kur arij te them dicka ...lere me se s po e them.

255 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:37

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
edhe ti je enigmatik qe nuk thu nje emer

256 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:39

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
anna shkruajti:edhe ti je enigmatik qe nuk thu nje emer
..po cemer te them une skam asnje emer sndiej asgje per askend nga ana sentimentale...nga ana shoqerore pastaj per te gjith ju..dhe ju falenderoj se jeni bere pjes e pa ndar e dites time

257 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:40

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

258 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:41

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
ua plasen puthjet e ketej

259 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:42

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
per mendimin jo per ndonje gje tjeter

260 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:45

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
anna shkruajti:per mendimin jo per ndonje gje tjeter
..keto jan ato puthjet shoqerore qe folen te ajo tema qe prekem dje...gjithsesi flm

261 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:46

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po

262 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 14:03

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special

263 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 17:59

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

264 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 18:06

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me asnje

265 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 18:09

Vizitor

avatar
Vizitor
Jam me Essin

266 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 18:11

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:me asnje

267 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 18:15

Vizitor

avatar
Vizitor
Jam me Essin

268 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 18:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
anna shkruajti:me asnje

269 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 18:17

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:Jam me Essin

270 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 18:20

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
anna shkruajti:
anna shkruajti:me asnje

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 9 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons