Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 8 e 11]


1 Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 16:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Me ke do lidheshit ne forum ?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

211 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:39

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
ne rregull je ti

212 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:39

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
Asgje leri vajzat se keto muhabete kan...vazhdo programin ti
kalove ylberin ti?? u bone cun qe te ler vajzat ai

213 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:40

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
SmileSmileSmile

214 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:40

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@gladiatori shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
Asgje leri vajzat se keto muhabete kan...vazhdo programin ti
kalove ylberin ti?? u bone cun qe te ler vajzat ai
shtrige..car ti them djalit se ma keni zabtu me pyetje

215 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:41

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
shkel syrin

216 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:41

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
Asgje leri vajzat se keto muhabete kan...vazhdo programin ti
kalove ylberin ti?? u bone cun qe te ler vajzat ai
shtrige..car ti them djalit se ma keni zabtu me pyetje
epo kur rri mes vajzave si kujton ai se do shpetoj kollaj

217 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:42

Vizitor

avatar
Vizitor
Po c te bej ai moj se keta djemte e tjere gjume flene..s din gje tjeter

218 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:43

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Po c te bej ai moj se keta djemte e tjere gjume flene..s din gje tjeter
edhe vijne ketu ne forum edhe flene prap

219 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:43

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
mjere une thuaj

220 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:44

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:mjere une thuaj

221 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:46

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:mjere une thuaj
sa kam qesh po pse cke more ???ke frike nga vajzat???

222 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:47

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
po ju po u bete 3 a 4 hajde tju mbash....ju fusni djallin ne shishe e lere mua pastaj

223 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:48

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po ju po u bete 3 a 4 hajde tju mbash....ju fusni djallin ne shishe e lere mua pastaj
vallaj un skam nevoj e fus ene vetem hahhahaha

224 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:48

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po ju po u bete 3 a 4 hajde tju mbash....ju fusni djallin ne shishe e lere mua pastaj
jo une ty ste gacmoj se je shoku i aldos shkel syrin

225 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:49

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj

226 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:50

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj

227 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:51

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj
djalli po djall mbetet po mbrena ne shishe ama Smile

228 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:52

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
epo ju femrat keni dhe dicka ...edhe pse te fusni ne shishe prap jeni kureshtare dhe beni cbeni dhe hop hapni shihsen

229 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:53

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj
nuk i trembem askujt

230 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:58

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:epo ju femrat keni dhe dicka ...edhe pse te fusni ne shishe prap jeni kureshtare dhe beni cbeni dhe hop hapni shihsen
hahahhah jo do e fusja ne nje trasparente skam pse ta hap duket ca ben Very Happy

231 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 12:59

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
@gladiatori shkruajti:epo ju femrat keni dhe dicka ...edhe pse te fusni ne shishe prap jeni kureshtare dhe beni cbeni dhe hop hapni shihsen
hahahhah jo do e fusja ne nje trasparente skam pse ta hap duket ca ben Very Happy
TAMAM

232 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:08

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
po moj po po ja qe kureshtja te ju femrat eshte gje e madhe....dhe sado qe ta dini apo ta shikoni prape ju ha kurrizi juve

233 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:09

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:po moj po po ja qe kureshtja te ju femrat eshte gje e madhe....dhe sado qe ta dini apo ta shikoni prape ju ha kurrizi juve
Kaq mire e ke more Denis

234 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:09

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po moj po po ja qe kureshtja te ju femrat eshte gje e madhe....dhe sado qe ta dini apo ta shikoni prape ju ha kurrizi
vallaj me dhemb ndonjeher ene ndodh po te me haj... do kisha dyshime se do e kisha me xhul

235 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:10

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
jo sesht e thene se e kam mire thjesh nga ekperienca e kam

236 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:13

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

237 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:15

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:jo sesht e thene se e kam mire thjesh nga ekperienca e kam
eksperienca jote nuk do te thot qe perkon me te verteten

238 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:16

Vizitor

avatar
Vizitor
Me ate qe me do.

239 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

240 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 29 Mar 2012, 13:18

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:jo sesht e thene se e kam mire thjesh nga ekperienca e kam
eksperienca jote nuk do te thot qe perkon me te verteten
..po me te vertetn korespondon por me timen ama qe mos keqkuptohemi

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 8 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons