Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 6 e 11]


1 Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 16:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Me ke do lidheshit ne forum ?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

151 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:11

Vizitor

avatar
Vizitor
Me asnje edhe une.

152 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:39

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
TI JE ANTARE E VJETER BESOJ SE MUND TE JET NDONJERI NGA ANTARET QE TE ITERESON

153 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:40

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
me Burrin tim

154 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:41

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:TI JE ANTARE E VJETER BESOJ SE MUND TE JET NDONJERI NGA ANTARET QE TE ITERESON
Gladiator jam jo e vjeter po nje nga ato qe e nisi kete forum...me interesojne te gjithe do thoja ne menyren e vet kuptohet..po ne vecanti ..s po e them me mire...ciao.

155 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:42

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
OK RESPEKTOJ VENDIMIN TEND CIAO

156 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:46

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Esma shkruajti:me Burrin tim

157 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:46

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
PO A E KE GJETUR BURRIN ?

158 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:48

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:PO A E KE GJETUR BURRIN ?
po po e kam por me esht ne gurbet moj Berti esht

159 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:49

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
MJERA TI U PLEVITOSKE SE FTOTI GJITH NATEN NGAQE FLIKE VETEM

160 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:55

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:MJERA TI U PLEVITOSKE SE FTOTI GJITH NATEN NGAQE FLIKE VETEM
Jo mos ma qaj hallin se mi ka marr masat ai nuk me le te ftohem:D

161 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:56

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
hahah ca te ka len hidrraulikun ne shtepi te te rregulloj rezistencen

162 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:58

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:hahah ca te ka len hidrraulikun ne shtepi te te rregulloj rezistencen

Ma ka rregulluar vet mos e vrit mendjen ti e di vet ai

163 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 14:59

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:hahah ca te ka len hidrraulikun ne shtepi te te rregulloj rezistencen

164 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 15:11

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Me kte qe jam

165 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:00

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dua shkruajti:Ca eshte kjo tifollzik..? Me fal qe te pyes,,por une jam kosovare dhe nganjehere e kam veshtire te kuptoj ca fjale nga ju te Shqiperis
kollaj fare
je ti aty? Po
jam un ktu? Po
kaq
prsh zihesh ti me ndonej goc tjeter, kurse un bej tifoz per ty, qe te fitosh ti


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

166 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:03

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me asnje

167 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:06

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:hahah ca te ka len hidrraulikun ne shtepi te te rregulloj rezistencen
DISTANCA I NGROH DY ZEMRA..MENDOJ

168 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:07

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
SE DI?

169 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me asnje

170 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:15

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Me njeren.

171 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:16

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
po me ke o burre na e thuaj te gjithe enigmatike ketu ne forum

172 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po ka frike ta thote

173 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:17

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Hahahahahhaha sekret

174 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:18

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
jo mo jo po jan gjera private...

175 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:18

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Hahahahahhaha sekret
thuaj inicialet e lepurushes tende

176 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:19

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Hahhahahahah enigme

177 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:20

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Hahhahahahah enigme
ok nuk po kerkoj me shume

178 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:21

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Me lepurushen time.

179 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 18:24

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Me lepurushen time.
lum ajo me ty

180 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 28 Mar 2012, 21:30

Vizitor

avatar
Vizitor
Dua shkruajti:Une me asnje,,e Ina me duket se do me Yllin

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 6 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons