Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shkon të zmadhojë penisin, e humb edhe atë. Ja pse ndodhi!

Kur Enrik Migia vendosi që të bëjë ndërhyrje kirurgjikale për ta zmadhuar penisin e tij, kurrë nuk i kishte shkuar në mendje se do ta humbte atë.

Drama tragjike për një burrë, ka për protagonist 65 vjeçarin Enrikun nga Peruja, i cili shkoi deri në Florida, SHBA, për të kryer operacionin që do t’ia bënte penisin disa centimetra më të madh.

Dhe në fakt ndërhyrja u bë. Mjekët siç raporton noa.al e lanë në pushim çlodhjeje disa ditore, i dhanë disa antibiotikë dhe ditët e para dukej se çdo gjë po ecte mirë.

Por ekzaminimi që i bënë pak ditë më vonë nxori se penisi ishte në gjendje të rënduar dhe që t’i shpëtohej jeta duhej prerë urgjentisht dhe I tëri.

Një avokat i sugjeroi të padisë spitalin e Floridas dhe ai e hodhi në gjyq. Por duke qenë se ishte në Peru dhe s’mund të shkonte më në Amerikë, dëshmia e tij u bë me videokonferencë në sallën e gjyqit.

“Jeta ime tashmë është kthyer në një ferr të vërtetë. Këta njerëz më shkatërruan jetën pikërisht atëherë kur mendoja se mund të bëja diçka për ta përmirësuar atë”, është shprehur Enriku.

Duke shtuar: “Humba atë që kisha më të shtrenjtë dhe për të cilën po përpiqesha aq shumë, burrërinë!. Ime shoqe më braktisi kurse unë vuaj jo vetëm anën seksuale. Gjatë gjithë ditës detyrohem të urinoj në një legen ulur, duke u përballur me talljen që më bëjnë të tjerët dhe urrejtjen që kam ndaj vetes”.

Por telashet nuk kanë të sosur.

Avokati i mjekut dhe spitalit ku u bë ndërhyrja, pretendon se nuk është faji i tyre. Ai tha se operacioni shkoi mirë por pacienti nuk i ndoqi me rigorozitet këshillat e mjekut ndaj dhe e pësoi. “Nëse do të bënte siç i tha mjeku, pikë për pikë, nuk do ta humbte penisin e tij. Por ai nisi menjëherë të kryejë marrëdhënie seksuale dhe pikërisht nga kjo, e pësoi”, tha avokati i mjekut, duke larë duart kështu dhe me mundësinë që iu dha shpresa peruanit për të marrë dëmshpërblim.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons