Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Stadiumi më i ri në botë, “fshihet” në shkretëtirë

Kemi parë stadiume nga më të mëdhenjtë, sepse futbolli është një nga sportet më të ndjekura në botë. Çudia e stadiumeve këtë herë vjen nga Emiratet Arabe. Ideja është për ndërtimin e një stadiumi të kamufluar në shkretëtirë. “L'Al Ain FC”, një nga klubet sportive me sukses të jashtëzakonshëm në Emiratet e Bashkuara Arabe, mund të kthehet në të ardhmen një nga ekipet që ka studimin më të veçantë.

Studioja libaneze “MZ” ka prezantuar në publik projektin e stadiumit i cili duket si një oaz në mes të shkretëtirës. Gjithë stadiumi do të ndërtohet në shkretëtirë dhe vetëm një pjesë e vogël e tij do të jetë e dukshme nga larg.

Imazhet tregojnë një fazë të ngjashëm të projektit në një tempull të lashtë që "mbështetet" në anën e një mali.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons