Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shtyp të dashurin me makinë pse i theu pa dashje iPhone-n

Një 25 vjeçare nga Nju Jorku shtypi me makinë të dashurin e saj adoleshent si hakmarrje ndaj faktit se ai pa dashje i theu telefonin iPhone.

Jasmine Diaz është arrestuar pasi familja e Frankie Hernandez gjeti trupin e tij të pajetë.

Pas një sherri të nxitur më së shumti nga alkooli, Diaz shkeli gazin e fuoristradës së saj, ndërkohë që 17 vjeçari po qëndronte përpara makinës Lincoln Aviator.

Më pas u largua me shpejtësi.

Familja e adoleshentit tha se ata kishin një vit që dilnin bashkë, por marrëdhënia nuk ishte e qëndrueshme.

Dëshmitarët thanë se kishin dëgjuar vajzën duke ulëritur: “ti më shkërdheve celularin”. Në fakt adoleshentit i kishte rënë pa dashje nga dora.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons