Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Bosnje :Nje grua i muroste qente e rruges te gjalle brenda bodrumit te saj?

Bosnja dhe Hercegovina : Disa qytetarë të Sarajevës u mblodhën në qendër të qytetit, përballë ndërtesës së tmerreve dhe vendosi për të shpëtuar dhjetëra e qent e bllokuar, dhe pas ndërhyrjes së policisë, ku morën pjesë arrestuar për Senija Knezeviç Sariç dhe te bijen. Kjo grua e keqe grumbullonte qent endacak murnte ato të gjallë dhe më pas vriste ata për tu marrë mishin, dhe i shiste ato nepër restorante,Banoret e pallatit kishin qe disa kohe qe ankoheshin per ern e keqe qe vinte ne palalt .Po asnjerit nuk i shkonte ne mendje se aty brenda do te gjenin 70 qene te muruar dhe ne kushte cnjerzore sikur ne kampet Naziste te perqendrimit .Qente te cilet u nxorren nga muri ishin te gjithe te hutuar dhe shume te friksuar,vulnetaret e kafshve te cilet ndihmuan ne nxjerrjen e qenve ishin shume te shokuar per gjendjene qenve dhe ligesine e zonjes se tmerrit .Ajo tani ndohet e arrestuar bashke me te bijen te cilat akuzohen per ketrajtin te kafsheve.te gjithe banoret dhe kalimtaret aty u tmerruan nga gjendja dhe era qe vinte .
________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons