Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 11]

1 Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 16:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Me ke do lidheshit ne forum ?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 16:32

Vizitor

avatar
Vizitor
Une nqs do behej ,,me Sebastian

3 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 16:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
une me njerne qe quhet KRISTINA


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 17:06

Vizitor

avatar
Vizitor
e zgjidhem ateher kete pune

5 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 17:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ja e sqarojm ne msn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sat 25 Jun 2011, 17:45

Vizitor

avatar
Vizitor
me ket qe me shtrydhe me te puth

7 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sun 26 Jun 2011, 09:07

Milanisti

avatar
VIP
VIP
me asnji

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

8 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sun 26 Jun 2011, 10:15

Vizitor

avatar
Vizitor
me njerin

9 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sun 26 Jun 2011, 11:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me njeren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sun 26 Jun 2011, 11:22

Vizitor

avatar
Vizitor

11 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 29 Jun 2011, 10:16

Milanisti

avatar
VIP
VIP
me asnji

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

12 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 01 Jul 2011, 11:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te shof kur tme vij pm


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 01 Jul 2011, 14:56

Vizitor

avatar
Vizitor
Ketu me Ak

14 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 01 Jul 2011, 16:58

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me inen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Fri 01 Jul 2011, 17:40

Vizitor

avatar
Vizitor
ak-47 shkruajti:me inen
ta them une e para se ti

16 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Tue 05 Jul 2011, 11:23

Vizitor

avatar
Vizitor
me asnje

17 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Tue 05 Jul 2011, 12:10

Vizitor

avatar
Vizitor
e kam then njeher

18 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 07 Jul 2011, 19:37

ALERODIS

avatar
Antare i ri
Antare i ri
se di se nuk njoh shume veta

19 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Thu 07 Jul 2011, 20:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me inen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

20 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sun 10 Jul 2011, 14:15

Vizitor

avatar
Vizitor
asnje njer per njer

21 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sun 10 Jul 2011, 14:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me inen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

22 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Sun 10 Jul 2011, 19:36

Altin


Antar Special
Antar Special
kristina shkruajti:e zgjidhem ateher kete pune
ajde se do na qerasni me na nje llokume

23 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 11 Jul 2011, 17:26

Vizitor

avatar
Vizitor
Patjeter more vetem llokume edhe ...trigonaqa

24 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 11 Jul 2011, 20:22

Altin


Antar Special
Antar Special
tani jane rrit dhe konditat duam dhe xhoni ose tekila

25 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 11 Jul 2011, 20:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahhah o altin, eshte i lidhur xhoni : :0q0: :


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

26 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Mon 11 Jul 2011, 21:21

Vizitor

avatar
Vizitor
me Ak

27 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Tue 12 Jul 2011, 08:29

Vizitor

avatar
Vizitor
me asnje tani per tani

28 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Tue 12 Jul 2011, 08:32

ErroR

avatar
Antare i ri
Antare i ri
hhahaha me ate qe poston pas meje.

Me kerkun tyben se ska gje prej botes virtuale.

29 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Tue 12 Jul 2011, 08:45

Vizitor

avatar
Vizitor
hahahaha po te qellonte cun ca do beje (UN SJAM KTU HAHAHA)

30 Re: Me ke do lidheshit ne forum ? prej Wed 13 Jul 2011, 18:51

Altin


Antar Special
Antar Special
ak-47 shkruajti:hahhah o altin, eshte i lidhur xhoni : :0q0: :
re nuk dua ate xhon beshdilen qe ke ti po uiski xhoni mo jani dhe ina

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 11]

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons