Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një objekt i mistershëm alarmon banorët në kufirin Turqi-Siri (Video)

Një objekt i mistershëm, i shfaqur më 7 qershor, ka shqetësuar së tepërmi banorët në rajonin kufitar midis Turqisë dhe Sirisë në fushnajën Bekaa të Libanit, ndërkohë që objekti dukej dhe nga Irani.

Edhe pse të shumtë ishin ata të cilët pohojnë se objekti i ndritshëm ishte një meteorit i madh, ndërkohë askush nuk e ka faktuar atë dhe askush nuk mund të jap një shpjegim të bindshëm.
Madje, të shumtë janë dhe ata të cilët bëjnë fjalë se objekti i mistershëm ishte prova e një rakete super kontinentale me rrezatim të gjatë, e cila kishte aftësinë e hyrjes dhe largimit nga atmosfera e tokës.
Por, edhe pse kemi një sërë interpretimesh rreth këtij objekti, deri më tani nuk është dhënë asnjë shpjegim zyrtar.

Duhet të theksojmë se dje, Rusia avancoi në testimin e një modeli të ri rakete atë të Topol-M me SS-27 Sickle


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons