Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

I hipën sipër në plazh, e shëndosha mbyt të dashurin

Spanjollja Ines Cordoba, vetëm 23 vjeçe dhe me peshën e saj aspak të zakontë, plot 121 kg, gati sa nuk e ka mbytur të dashurin e saj, Pablon, gjatë një dite pushimi që po kalonin të dy në plazhin e Majorkas.

Ky i fundit, në dukje i dobët dhe vetëm 72 kg, është vendosur poshtë saj, ndërsa laheshin në det, dhe për një moment desh ka rrezikuar jetën, ndërsa mbante sipër të dashurën e tij më shumë se një kuintalëshe.

Ngjarja e pazakontë, ka vënë në lëvizje plazhistët të cilët i kanë ndihmuar të dalin nga situata.

Ata kanë vënë re se djaloshi ishte me probleme asfiksie dhe rrahje zemre të parregullta.

Mjekët, të cilët u morën me rastin në fjalë, i dhanë atij rekomandimin që të ecte ngadalë me të dashurën e tij në veprime të tilla. Por edhe në shtrat, pasi rrezikonte vërtet shëndetin, nëse do e provonte ta vinte sipër trupit të tij të dashurën shumë të shëndoshë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons