Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Twitter modifikon simbolin prej Sat 09 Jun 2012, 20:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dizajn më i pastër, ngjyrë blu më të errët, sqep drejtuar lartë dhe pa xhufkë. Ka ndryshuar kështu zogu i famshëm i Twitter, për të tretën herë që nga lindja e rrjetit social, 6 vjet më parë.

“Është realizuar në bazë të mbivendosjes së tre rrathëve të ndryshëm, të ngjashëm me rrjetet tuaja, interesat tuaja dhe idetë tuaja që gërshetohen me miqtë dhe të njohurit tuaj”, shpjegon Doug Bowman, përgjegjës për anën vizuale të kompanisë.

“Zogu ynë i ri lind nga dëshira për ornitologjinë, për dizajnin pa kufij krijues dhe nga thjeshtësia gjeometrike”, ka thënë ai.

Specialisti është shprehur më tej se një zog në fluturim është përfaqësimi më i mirë i lirisë, i shpresës dhe i mundësive pa kufij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons