Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Facebook, hap dyert App Center prej Sat 09 Jun 2012, 20:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Të paktën 600 aplikime, të gatshme si në iOs ashtu edhe në Android, me një sy tek celulari. Hap dyert kështu App Center e Facebook, e njoftuar në maj.

Në praktikë është një vitrinë që u tregon abonentëve aplikimet më interesante, sidomos lojra dhe ato që janë më të integrueshme me Timeline, faqja përkatëse në rrjetin social.

App Center është në dispozicion të abonentëve në Shtetet e Bashkuara, ndërkohë që në javët e ardhshme do të zgjerohet për 900 milionë përdoruesit me linkun: https://www.facebook.com/appcenter.

Ndërkohë, rrjeti social vazhdon aventurën e tij në bursë, që është shoqëruar me ngritje dhe rënie të vlerës së aksioneve të tij.

Pak ditë më parë aksionerëve të Facebook iu ofruan 40 milionë dollarë nga Nasdaq për një avari kompjuterike që i pengoi ata të zhvillonin tregtinë ditën kur debutuan në bursë.

Aksionet e Facebook dolën në shitje me 38 dollarë për aksion më 18 maj dhe menjëherë vlera e tyre u ngrit me hapa marramendës. Por në fund të ditës ato me zor arritën poshtë vlerës fillestare, 25 dollarë për aksion.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons