Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Rastet e njëpasnjëshme të kanibalizmit në dy javët e fundit kanë tronditur thellë opinionin botëror.

Më parë gjatë javës, një aktor filmash pornografikë, i quajtur Luka Rocco Magnotta, vrau shokun e tij të dhomës, të cilin e ndau në pjesë dhe disa prej tyre i hëngri e të tjerat ia dërgoi disa institucioneve me postë.

Ndonëse 29-vjeçari u arrestua një javë pas krimit të kryer në Gjermani (ditën e martë), vala horror nga këto krime makabër është zgjeruar nga raste të reja, pas të cilave policia beson se fshihet një lloj i ri droge.

Gjatë javës, një kanibal u vra dhe dy të tjerë u arrestuan në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe pas analizave toksikologjike, u vërtetua se në gjakun e secilit kishte një përzjerje drogash, midis të cilave edhe një substancë e re e ngjashme me ekstazinë, e quajtur “mjegulla”.

Rasti i parë ndodhi në Majemi, kur një njeri i zhveshur u qëllua për vdekje nga policia ndërsa po konsumonte fytyrën e një njeriu tjetër të vrarë prej tij, ndërsa po në Majemi, një i ri u arrestua pasi kërcënoi dy policë se do t’i hante.

Në Luiziana, një 43-vjeçar Carl Jacquneaux gjithashtu u arrestua pasi tentoi të hante një mashkull, i cili pasi e spërkati me gaz lotsjellës, thirri policinë që e prangosi.

Në të tre këto raste, “mjegulla” ishte e përfshirë dhe autoritetet amerikane kanë hapur një hetim të detajuar në lidhje me këtë substancë, që duket se favorizon një turbullim të atillë mendor, që favorizon sulmet e kanibalizmit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons