Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Edgar Mitchell në FOX News: “Qeveria di shumë mirë sesi të fshehë ekzistencën e UFO-ve” (Video)

Tematika rreth jashtëtokësorëve, për ekzistencën e tyre, rreth të vërtetës dhe të pavërtetës, misteri që mbulon për dekada rresht petkun e ombrellës së “UFO-ve”, vjen një moment dhe vetë ata të cilët mundohen me çdo kusht ta fshehin atë, pa dashur apo ndoshta dhe qëllimshëm, e shprehin hapur dhe pranojnë ekzistencën e tyre. Ju kujtojmë këtu se albobserver.com, është një nga agjencitë e vetme në gjuhën shqipe e cila i kushton një rëndësi të veçantë këtij fenomeni, pasi mendojmë se tek ne, çdo mendim ndryshe dhe demokratik ka vend dhe duhet respektuar njësojë si çdo lajmë tjetër.

Por, pa dashur të zgjatemi më tej, le t’i kthehemi tematikës tonë kaq interesante.

Astronauti i madh, Edgar Mitchell, është njeriu i gjashtë i cili ka zbritur dhe ka ecur në Hënë, ai ishte i ftuar në kanalin televiziv amerikanë FOX News, në një diskutim rreth fenomenit të jashtëtokësorëve. Edgar, pohoi se njehë dhe mabnë mend shumë mirë njerëzit që merrnin pjesë në incidentin e Roswell, si dhe di shumë mirë një gjë, që jashtëtokësorët për të janë real, ekzistojnë dhe se ka një ombrellë mbuluese shtetërore, me një sërë strukturash sigurie, e cila fshehë shumë mirë çdo të dhënë dhe fakt që mund të vërtetojë ekzistencën e tyre.

Ai në diskutimin e tij në FOX News, u shpreh hapur, qarë dhe saktë./albobserver.com/
“Edgar Mitchell, the sixth person to walk on the Moon, tells FOX News he knows people who were involved in the Roswell incident and knows for a fact that aliens are real and there is a government cover up.”


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons