Forumi Kuq E Zi
Ibra me shokë, edhe një goditje Serbisë  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ibra me shokë, edhe një goditje Serbisë  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ibra me shokë, edhe një goditje Serbisë  Empty Ibra me shokë, edhe një goditje Serbisë prej Wed 06 Jun 2012, 20:22

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ibra me shokë, edhe një goditje Serbisë  599271_402216893150005_1503638385_n
Përfaqësuesja e Suedisë i ka dhënë goditjen e radhës Serbisë. Suedija e ka mposhtur Serbinë në ndeshje miqësore duke i shkaktuar humbjen e 3-të me radhë kësaj kombëtareje nën udhëheqjen e trajnerit të ri Mihajlovic.

Tovionen shënoj golin e parë në këtë takim, ndërsa rezultatin e barazoj Subotic. Ibrahimovic realizoj nga penalltia për fitoren e Suedisë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons