Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Vezhguesit e UFO-ve kane raportuar nje numer rekord te ndeshjeve me UFO ne Islanden e Veriut dhe Zelanden e Re.

Hulumtuesit kane marre nje numer te larte raportesh gjate pese javeve te fundit, sipas Suzanne Hansen, drejtoreshe e rrjetit kerkimor te Ufocus New Zealand. Kam 30 (UFO/UAP) ne tryezen time kete moment nga Islanda e siperme e Veriut gjate dy javeve te shkuara, te cilat jane ende ne procesim. Eshte e pashembullt,” tha ajo.

Raportet ndryshojne nga nje person i cili ka qene deshmitar i nje uljeje te nje objekti misterioz, te nje person tjeter i cili ka pare disa drita te cuditshme mbi malin e qytetit te tij. “Une nuk kam pare kurre nje objekt te tille me pare, por me siguri qe nuk ishte nje pishtar apo nje automjet sepse ishte mbi kodra dhe jo ne horizont,” tha ai.

Ka patur nje numer shume te larte te raportimeve per UFO ne Zelanden e Re, tregojne ‘rojet’ e UFO-ve nga Ufocus.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons