Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Vendos kamera në dhomën e ish- gruas që ta shihte nudo

Një person është akuzuar se ka vendosur një kamera të fshehur në tavanin e dhomës së gjumit të ish- gruas së tij, për të kapur pamjet e saj nudo për nëntë muaj rresht.

Kur ish-gruaja e tij u përball me Manuel Tovar, 43 vjeçar, nga Teksasi, SHBA, ai tha se thjesht donte ta shihte atë nudo.

Plani u zbulua kur një fqinj po e ndihmonte gruan të rregullonte sistemin e ajrit të kondicionuar.

Në dokumentet e gjykatës thuhet se personi e ka pranuar përgjimin, por thotë se i vjen keq për këtë. Gruaja kishte regjistruar edhe telefonatën kur ai e pranon se e përgjonte me kamera për ta parë nudo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Cka i eshte dashur ta shoh nudo, nese e ka pasur grua me pare? Valle nuk e paska pare nudo atehere?

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahaha mesiguri e kan ber me drita fikur gjithmon ahahhaa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons