Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ja si dukej dikur ‘mamaja solar’ që tronditi botën

Ngjyra e saj e lëkurës ka tronditur botën po aq sa edhe akuzat se ajo ka marrë edhe të bijën e saj pesëvjeçare në krevatin e solariumit. Por disa foto të zbuluara së fundmi tregojnë se si ka qenë ajo që tani njihet me emrin ‘mamaja solar’ kur ishte 20 vjeç. Patricia Krentcil kishte një lëkurë të butë e të pastër, ishte e freskët dhe e bukur.

Fotot shërbejnë si provë për të treguar se si e ka ndryshuar lëkurën e 44 vjeçares fiksimi për të qëndruar pafundësisht në solarium përgjatë dy dekadave të fundit.

Ajo u bë personazh i medias kur u mësua fiksimi i saj pas salloneve të nxirjes. Ajo paguante 99 dollarë për çdo muaj për akses pa kufi në krevatet solarë.

Ajo e ka shpjeguar fiksimin e saj kështu: “A pini ju kafe? Ja kështu”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons