Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Vret veten në chat, nuk e ndihmon kush se janë anonimë

Një adoleshent nga Nebraska, SHBA, qëlloi veten në kokë duke pozuar me armë ndërsa fliste në një ‘chat room’.

Përdoruesit e shokuar shikonin se si 19 vjeçari Trevor George nxori një pistoletë, e vendosi në kokë dhe tërhoqi këmbëzën.

Pas tre muajsh hetimi, policia ka arritur në përfundimin se nuk ishte vetëvrasje, por një aksident.

Policia tha se në armë nuk mendohej të kishte plumb dhe George kujtoi se po bënte lojë.

Policia shtoi se njerëzit në dhomën e chat-it nuk e njihnin George dhe nuk dinin emrin e tij që të raportonin për ngjarjen ose të kërkonin ndihmë.

Prindërit e djaloshit nuk ishin në shtëpi dhe nuk e morën vesh vdekjen deri kur policia i njoftoi.

George ishte një nxënës shumë i mirë dhe nuk kishte asnjë problem mendor.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons